1. Anasayfa
 2. Hizmet

Xvg Coin Neden Yükseliyor? Xvg Verge Coin Alınır mı?

Xvg Coin Neden Yükseliyor? Xvg Verge Coin Alınır mı?
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

Xvg Coin son 24 saat içerisinde %105 oranında artış göstererek en çok yükselen coinler arasında yer alıyor. Peki xvg coin neden yükseliyor? Bu yükseliş ile alınır mı? 

Xvg Verge binance borsasında USDT paritesinde en çok yükselen kripto paralar arasında yer alıyor. %107 oranında bir yükseliş trendine giren XVG coin 2x yapmış durumda. Vadeli işlemlerde açık olmayan xvg coin için spot alımlarda yüklü alımların gelmesi ile yükselişe geçmiş durumda. Bu trendin ne kadar devam edeceği , ve yükselmeye devam edeceği merak konusu olmuş durumda

Xvg coin verge neden yükseldi?

Balinaların yüklü alımlar yapması ile yükselişe geçen XVG için bu yükselişi gören diğer yatırımcıların desteği ile trende girmiş durumda. Satış emirlerinin kısa süre içerisinde gelmesi beklenirken , yatırım yapmanın mantıklı olduğu söylenemez. Zira yükselen bir kripto paraya girmek yatırımcılar için mantıksız olmaktadır. 

XVG Coin alınır mı?

Yükselen kripto paraları almak , düşüş eğilimi gösterdiğinde hızlı bir zarar söz konusu olacağından satın almak mantıklı olmayacaktır. 

XVG coin geleceği 

XVG Coin (Verge Coin), kripto para birimi piyasasında yer alan bir dijital para birimidir. Verge, gizlilik odaklı bir kripto para projesidir ve özel işlem detaylarını korumak için çeşitli gizlilik protokolleri kullanır. Aşağıda XVG Coin hakkında bazı temel bilgiler bulunmaktadır:

Temel Özellikler: Verge, Bitcoin ve diğer birçok kripto para biriminden farklı olarak gizlilik odaklı bir yaklaşım benimser. Gizlilik seçenekleri arasında Tor (The Onion Router) ağı entegrasyonu ve gelişmiş şifreleme protokolleri bulunur. Ayrıca, hızlı işlem onay süreleri ve düşük işlem ücretleri gibi avantajlara da sahiptir.

Blockchain ve Konsensüs: Verge, kendi özgün blockchain ağına sahiptir. Proof-of-Work (PoW) konsensüs mekanizması kullanır ve madencilik ile yeni bloklar oluşturulur. Verge, Lyra2REv2 ve X17 gibi algoritmalara dayanan PoW algoritmalarını kullanır.

Topluluk ve Geliştirme: Verge, açık kaynaklı bir projedir ve bir topluluk tarafından geliştirilir. Topluluk üyeleri, Verge’in gizlilik ve ölçeklenebilirlik özelliklerini iyileştirmek için çalışmaktadır. Ayrıca, Verge Coin’i kabul eden birçok işletme ve ticari ortaklık da bulunmaktadır.

Kripto para birimleri piyasasında, fiyatlar ve performanslar hızla değişebildiği için, en güncel XVG Coin fiyatları ve diğer ayrıntıları takip etmek için ilgili borsalardan veya finansal platformlardan bilgi edinmek önemlidir.

 

 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir