1. Anasayfa
 2. Eğitim

Troy coin Neden Yükseliyor? Troy Coin Geleceği ve Yorumları

Troy coin Neden Yükseliyor? Troy Coin Geleceği ve Yorumları
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

Troy coin top yükselenler arasında en çok hacim alan ve 24 saatlik işlem hacimlerinde yüksek alımlar gören kripto listesinde yer alıyor. Troy coin neden yükseliyor konusunda balinaların bu coin için yükseltme çalışmaları ile kar satışlarına başlayacağını gösteren bir işlem yapıldığı anlaşılıyor. Projenin kendi içerisinde herhangi olumlu bir gelişmenin yaşanmaması sadece alım yapılmasından kaynaklı olarak yükselişini gören küçük yatırımcıyı da çekiyor. 

Troy coin neden yükseldi ?

50 milyon $ yatırım yapılan troy coin için 24 saatlik dilimde en düşük 0.002032 en yüksek 0.004600 oranlarında bir yükseliş gösterdiği görülüyor. Bu yükselişlerin usdt girişlerinden olduğu görülüyor olsa da son alım 20 milyon dolar kadar bir giriş olmasından kaynaklı olarak yükseldi tahmin ediliyor. 

Binance bu tür coinlerin yükselmesini destekleyecek adımları da atması aslında kripto paranın yükselmesi için bir neden olabiliyor. Binance kendi bünyesinde yaptığı stake etkinlikleri, launcpad faiz oranları gibi alternatif sunumlar ile desteklediği hacimsiz ve yeterli ilgiyi görmeyen kripto paralara yükselme eğilimi görecek adımlar atması da neden olabiliyor. 

Troy Coin Alınır mı?

Alım satım konusunda uzmanlar ve yatırım finansörleri tarafından yükselmiş bir kripto paraya giriş yapılamayacağını, bu durumlarda olan kripto paraların her zaman kar satışları ile sonuçlanacağını söylüyor. 

Not: 2x yapacak kripto paralar konusunu inceleyebilirsin

Bu tür kripto paraların çıkış amacı yeterli düzeylerde proje gelişimi gösteremeyeceğinden öncelikle borsaların teşvik edici programlar düzenlemesi ve yeterli yatırımcıyı çekme konusunda önemli olabiliyor. 

Troy trade olarak karşımıza çıkan projelere satıcıların kullanımına sunulmuş blockchain özelliklerini en iyi şekilde kullanmaları için geliştirilmiş bir eko sistem olabiliyor. 

Troy Coin Geleceği

Troy Trade, bir blockchain tabanlı finansal teknoloji platformudur ve kripto para birimi ticareti ve likidite sağlama konusunda odaklanmaktadır. İşte Troy Trade ve TROY Coin hakkında bazı temel bilgiler:

Troy Trade: Troy Trade, kullanıcıların güvenli, hızlı ve likidite sağlayan bir ortamda kripto para birimi ticareti yapmalarını sağlayan bir ticaret platformudur. Ayrıca, Troy Trade, profesyonel yatırımcılara ve kurumsal müşterilere likidite havuzları, marj ticareti, türev ürünleri ve daha fazlasını sunarak geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Dip not : Boğa görmemiş coinler burada

TROY Coin: TROY Coin (TROY), Troy Trade platformunda kullanılan kripto para birimidir. TROY Coin, platformda ödeme yöntemi olarak kullanılabilir ve kullanıcıların indirimler, üyelik avantajları ve diğer özel fırsatlar elde etmelerini sağlayan bir ayrıcalık tokenı olarak işlev görür.

Özellikler: TROY Coin, Ethereum blockchain’i üzerinde ERC-20 standardına uygun olarak oluşturulmuştur. Platform içindeki ticaret faaliyetleri ve üyelik avantajları için kullanılabilmektedir. Ayrıca, TROY Coin sahiplerine platformdaki oy hakları ve katılım fırsatları da sunulmaktadır.

Troy Trade ve TROY Coin, kripto para birimi ticareti ve likidite konularında hizmet sunan bir proje olarak bilinir.

Troy coin yorumları (uzmanlar)

Kripto para için yapılan yorumların genellikle yatırım yapmaya yön veren durumlardan oluşabiliyor. Troy için ise uzmanların yorumları yükselmiş bir kripto paraya giriş yapılamayacağı yönünde. Troy için geleceğin proje bakımından desteklenebilir nitelikte olması ve her zaman yatırım yapılacak kripto paranın bir altyapısı olması yönünde yorumlar yapılıyor. 

Troy için geleceğin parlak kripto paraları arasında olması tamamen kendi içerisinde geliştirdiği projeler ve her zaman ihtiyaç olacak olan teknolojiyi barındırmasından kaynaklı olabiliyor. 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir