1. Anasayfa
 2. Sağlık

İzmir’deki En İyi 10 Diyetisyen Tavsiyesi!

İzmir’deki En İyi 10 Diyetisyen Tavsiyesi!
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

İzmir’deki en iyi diyetisyenler hangisi merak ediyorsanız, siz de İzmir diyetisyen önerileri için hazırladığımız sayfamız aracılığı ile kendiniz için iyi bir diyetisyen bulabilirsiniz. Günümüzde sağlık problemleri veya yanlış beslenme sebebiyle ortaya çıkan sorunlara bağlı olarak bir çok kişi diyetisyen ihtiyacı duymaktadır. Diyetisyenler, beslenme sorunları, yeme düzeni ve planı oluşturma, spor performansını arttırmak ve optimize etmek, doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak, yaşlılar için beslenme konusunda tavsiye vermek, kilo verme, zayıflama, motivasyon gibi bir çok konuda sizlere destek sağlamaktadır. Eğer siz de İzmir’de diyetisyen arıyorsanız İzmir diyetisyen tavsiyesi listemize göz atabilirsiniz.

1- Diyetisyen Tuğçe Tunçtürk
Bayraklı’daki diyetisyenler arasında yer alan Diyetisyen Tuğçe Tunçtürk, Zayıflama, kurumsal beslenme danışmanlığı, kişiye özel diyetler, gebelik ve beslenme, hastalıklarda beslenme gibi bir çok konuda hizmet vermekte. Ayrıca online ve yüz yüze olarak hizmet almanız mümkün.
Adres: Mansuroğlu Mah. Manas Bulvarı Avcılar Exclusive No:10 Kat:5 Ofis No: 102 Bayraklı.
Telefon: 0232 422 00 02

2- Dyt. Cennet Harman
İzmir’in merkez noktalarından biri olan Alsancak’ta diyetisyen arayanlar için ideal konumda yer alan Diyetisyen Cennet Harman, bir çok diyetisyen gibi hem online hem de yüz yüze hizmet vermekte. Kişiye özel beslenme, sporcu beslenmesi, zayıflama diyetleri, gebelik diyetleri ve daha fazla konuda hizmet alabileceğiniz bir diyetisyendir.
Adres: Talat Paşa Bulv. Yadigar Apt. No:57 D:4 Alsancak.
Telefon: 0545 770 65 45

3- Dyt. Cansu Dumanlı Berber
İzmir’deki diyetisyenler arasında yer alan Diyetisyen Cansu Dumanlı Berber, danışanları için hem yüz yüze ve hem de online danışmanlık sağlıyor. Diyabet diyeti, ketojenik diyet, kilo verme diyetleri, onkolojik diyetisyenlik, sporcu beslenmesi gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.
Adres: Çınarlı Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cd. No:1 Martı Tower Kat: 12, Konak.
Telefon: 0542 543 01 81

Eğer siz de diyetisyen arıyorsanız İzmir’deki en iyi diyetisyen tavsiye listemize göz atarak bir çok diyetisyen ile iletişim kurabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir