1. Anasayfa
 2. İstanbul

İstanbul’daki En İyi 10 Saç Ekim Merkezi Önerisi!

İstanbul’daki En İyi 10 Saç Ekim Merkezi Önerisi!
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

İstanbul, günümüzde saç ekimi operasyonlarının merkezi haline gelmiş durumdadır. Bu sebeple İstanbul saç ekimi merkezi arayanların sayısı her geçen gün artıyor. İstanbul’un saç ekim operasyonlarının merkezi haline gelmesinin ana sebepleri ise maliyet ve istenilen sonuçların oldukça tatmin edici olmasıdır. İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezi tavsiye listesi, saç ekimi yaptırmayı düşünenler için kolayca bilgi alabilecekleri ve saç ekimi yaptırabilecekleri yerleri içerir. Günümüzde oldukça gelişim göstermiş olan saç ekimi, saç dökülmesi oluşan ve kellik problemi yaşayan bir çok kişi için çözüm sağlamaktadır. Saç ekimi öncesinde doğru yeri bulma konusunda bir çok kişi titiz bir araştırma yapmakta. Uygulamayı yapacak olan uzman, uygulama yapılan yer, saç ekiminden sağlanacak performans, hangi yöntemler ile saç ekimi yapıldığı ve ne kadar doğal bir görünüm sağlanacağı saç ekimi yaptıracak olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere saç ekimi hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz ve İstanbul’da saç ekimi yaptırabileceğiniz saç ekimi merkezlerini listeledik.

1- Sultan Özmen Hair Clinic
İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Sultan Özmen Hair Clinic, tam teşekküllü hastane ortamında kusursuz saç ekimi gerçekleştirmektedir. 12 Yıllık uzman kadrosuyla hizmet veren Sultan Özmen Hair Clinic Saç Ekim Merkezi’nde, Micro Fue, DHI ve Safir Uç kullanılarak modern ekim yöntemleri uygulanmaktadır. Tek seansta 15.000 saç köküne kadar ekim yapılarak sık ve doğal sonuçlar elde edilmektedir. Talep edilmesi halinde danışanlarına 5 yıldızlı otelde konaklama ve VIP araçla transfer hizmeti de bulunuyor.
Adres: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No:232 Bahçelievler.
Randevu ve Whatsapp Hattı: +90 506 384 92 52
Instagram: https://www.instagram.com/sultanozmenhairclinic/

2- İstanbul Hair Center
Uzun yıllardır İstanbul’da faaliyet gösteren İstanbul Hair Center, alanında uzman ekibi ve profesyonel saç ekimi gerçekleştirrmektedir. İstanbul Hair Center’da saç ekiminde en başarılı yöntemler olan FUE ve DHI yöntemleri ile saç ekimi yapılmaktadır.
Adres: Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli.
Randevu: +90 212 343 13 10

3- Hermest Clinic
Dünyanın bir çok ülkesinden gelen danışanları ile uzun süredir saç ekimi hizmeti veren Hermest Clinic, DHI, Safir Fue, Pekuten Fue ve Unique Fue gibi bir çok yöntemle saç ekimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca traşsız saç ekimi de mümkün.
Adres: Nuhkuyusu Cd. No: 191/2, Üsküdar.
Randevu: +90 534 664 1515

4- Vita Saç Ekimi
İstanbul’da saç ekimi yapan yerler arasında yer alan Vita Saç Ekimi, profesyonel ekibi ile yüksek müşteri memnuniyetini yakalamış noktalardan biridir. Saç ekiminin yanı sıra kaş ekimi, sakal ekimi, PRP, mezoterapi tedavilerini de yaptırabilirsiniz.
Adres: Merkez Mah. Halitpaşa Cad. Sinan İş Merkezi Kat:2 No:40/7, Gaziosmanpaşa.
Randevu: +90 530 206 61 12

5- Nasia Hair Transplant
Fue tekniği, DHI, traşsız saç ekimi, iğnesiz anestezi ile saç ekimi gibi farklı seçeneklerle hizmet sunan Nasia Hair, tüm operasyonlarını anlaşmalı olduğu hastanede gerçekleştirmektedir. Transfer hizmeti de bulunan Nasia Hair Transplant, uzun yıllardır sektörde saç ekim hizmeti vermektedir.
Adres: İncirli Pelinli Sok. No:23 Bakırköy.
Randevu: +90 212 853 58 15

6- A Plus Hair Transplant
2004 Yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren saç ekimi merkezleri arasında yer alan A Plus Saç Ekim Merkezi, doktor kontrolünde günümüzün en etkili saç ekim yöntemleri eşliğinde saç ekimi gerçekleştirmektedir.
Adres: Ethem Efendi Cad. Fehmi Ekşioğlu Apt. No:90-A Erenköy.
Randevu: +90 531 288 40 88

7- By Hair Clinic
Saç ekimi konusunda iddialı yerlerden biri de By Hair Clinic. Deneyimli saç ekim uzmanları ile tatmin edici sonuçlar sunan By Hair Clinic, farklı saç ekim teknikleri ile saç ekimi yaptırmak isteyenlerin ihtiyaçlarına kusursuz çözümler üretiyor.
Adres: Cevizlik Mahallesi Ebuziya Caddesi No:63/5 Bakırköy
Randevu: +90 543 554 8611

8- Hospitaleste
Farklı ynoktalarda başarılar edinmiş uzman bir ekibin oluşturduğu Hospitaleste, Etiler ve Ataşehir’de 15 yılı aşkın tecrübeyle hizmet vermektedir. İstanbul’da saç ekimi konusunda öne çıkan saç ekim merkezleri arasında yer allan Hospitaleste, amelilyathane ortamında başarılı saç ekim operasyonları gerçekleştirmektedir.
Adres: Barbaros, Şen Sk. No:10, Ataşehir.
Randevu: +90 216 912 00 22

Eğer siz de İstanbul’da saç ekimi yaptırmak istiyorsanız buuON tarafından hazırlanmış olan İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezleri öneri listesine göz atın.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir