Browsing Category

Konaklama

Konaklama yapabileceğiniz en iyi, en uygun ve en çok tercih edilen lokasyonlar sizler için sıralanmıştır. Bu kategorimizde en iyi oteller, uygun ve lüks seçenekleri ile özenle hazırlanmıştır. Ayrıca pansiyonlar ve butik oteller de bu listemizde yer almaktadır.

Ülkemiz, otel konusunda oldukça iyi fırsatlar sunmaktadır. Lakin iyi bir araştırma olmadan yapılan otel seçimi, yıl içinde belki de sadece bir kez yapılabilen tatilinizi katlanılamaz hale getirebilir. Bu bakımdan, tamamen tercihe esas almamak kaydıyla tavsiye alınmasını zorunlu hale getirebilir.


muhafazakar-oteller
Konaklama,

10 En iyi Muhafazakar Balayı Oteli 2023 Yaz

Muhafazakar Balayı Oteli ihtiyacı olanlar için özel olarak araştırdığımız Türkiye’deki en iyi 10 Muhafazakar balayı otelini en ince ayrıntısına kadar detaylarından bahsettik. İslami usullere uygun olarak hizmet veren bu tip otellerde Muhafazakar insanların çok rahat bir şekilde konaklayabilmesi için gerekli olan her şey düşünülmüş durumda. Özellikle islami usullere uygun Balayı otelleri olarak tasarlanan bu tür oteller, Gerekli olan şartları sizlere en uygun ve doğru şekilde sunuyor. 

Yeni evlenmiş olan çiftlerin ilk olarak aradıkları en iyi balayı otelleri kendi içerisinde farklı konseptler barındırabiliyor. Farklı konsept içerisinde her kişinin isteklerini dikkate alınıyor olsa da bir çok otelin tek bir konsept ile hizmet verdiği de görülebilmekte. Bunlar arasında muhafazakar kesime hitap eden konsept ile bir çok otelde tatil bölgelerinde bulunuyor. Talepler karşısında oldukça yoğun bir yaz sezonu geçiren bu tip oteller için gerekli olan araştırmaları ve artı eksi yönlerini sizler için değerlendirdik.

Akçay Otelleri
Balıkesir, Konaklama,

Akçay’daki En İyi 10 Otel Tavsiyesi!

Akçay otelleri, gerek manzaraları gerekse doğal ortamı sayesinde birçok kişinin gözdesidir. Akçay, Türkiye’nin Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde yer alan bir turizm beldesidir. Mavi bayraklı plajı, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ziyaretçilerine eşsiz bir tatil deneyimi sunar.

Akçay’ın en ünlü özelliklerinden biri, denizle çevrili olmasıdır. Plajı, temiz denizi ve geniş kumsalıyla ünlüdür. Aynı zamanda çevredeki dağlar ve ormanlar, yürüyüş ve doğa sporları için ideal alanlar sunar.

buuON.com
Konaklama,

Amasya Otelleri – En İyi 10 Tavsiye !

Amasya otelleri, konumu bakımından her yıl yerli yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Amasya, Türkiye’nin kuzeydoğusunda bulunan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlü bir şehirdir. Amasya, doğal güzellikleri, Osmanlı mimarisi ve tarihi yapıları, meşhur elma bahçeleri ve lezzetli yemekleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunar. Amasya’ya seyahat edenlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için birçok otel bulunmaktadır. Bu yazımızda, en iyi Amasya otelleri ve Amasya otel fiyatları ne kadar? sorusunun cevabını inceleyeceğiz.

buuON.com (1)
Antalya, Konaklama,

Kaş’taki En İyi 10 Otel Tavsiyesi ! Butik Oteller

Kaş Otelleri, her yaz en çok turist alan bölgelerden birisidir. Kaş, Antalya ilinin güneybatısında yer alan turistik bir ilçedir. Berrak denizi, güzel plajları, tarihi dokusu, su altı zenginlikleri ve birbirinden güzel otelleri ile turistlerin uğrak yerlerinden biridir.

Kaş, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir yerdir. İlk olarak tarihi yerleri gezebilirsiniz. Xanthos Antik Kenti, Likya Krallığı’nın başkenti olarak bilinir. Antik kentte görülecek yerler arasında tiyatro, tapınak, agora ve antik mezarlar yer alır. Ayrıca Kaş’ta yer alan Patara Antik Kenti de gezilebilecek yerler arasındadır. Patara, Roma döneminde önemli bir liman kentiydi ve antik tiyatrosu, stadyumu ve Roma hamamı hala görülebilir.

buuON.com (6)
İzmir, Konaklama,

En İyi 10 Urla Otelleri Tavsiyesi ! Urla’da Nerede Kalınır?

İzmir Urla Otelleri, Türkiye’nin en çok turist alan bölgelerinden biridir. Urla butik otel konusunda da çok iyidir. Urla, İzmir’in doğal güzellikleri ile dolu bir ilçesidir. Tarihi ve kültürel değerlerinin yanı sıra, plajları, zeytinlikleri ve doğal parklarıyla tatilcilerin gözdesi olan bir bölgedir. Urla’da yapılacak şeyler arasında deniz bisikleti, rüzgar sörfü ve dalış gibi su sporları yapmak, Urla’nın şirin sokaklarında yürümek ve geleneksel pazarlarını ziyaret etmek yer alır. Urla’nın yerel lezzetlerini tatmak için de Urla’nın popüler restoranlarını denemelisiniz.

buuON.com (8)
Balıkesir, Konaklama,

Ayvalık’taki En İyi 10 Otel Tavsiyesi!

Ayvalık otelleri, Türkiye’nin en çok turist alan bölgeleridir. Ayvalık, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan bir sahil kasabasıdır. Muhteşem doğası, tarihi dokusu, güzel plajları, lezzetli yemekleri ve birbirinden güzel otelleri ile turistlerin uğrak yerlerinden biridir.

Ayvalık, Türkiye’nin batısında yer alan, tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü bir sahil kentidir. Kuzey Ege’nin incisi olarak adlandırılan Ayvalık, Ege Denizi’nin berrak suları, güzel plajları, tarihi sokakları ve lezzetli yemekleri ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

buuON.com
Çanakkale, Konaklama,

Bozcaada’daki En İyi 10 Otel Tavsiyesi!

Bozcaada otelleri ülkemizin en çok tercih edilen destinasyonları arasında yer alır. Türkiye’nin Ege Denizi’ndeki en güzel adalarından biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Bozcaada, Türkiye’nin turizm açısından en popüler yerlerinden biridir. Ada, tatilcilerin mükemmel bir tatil yapmaları için birçok seçenek sunar. Bozcaada’da konaklama seçenekleri arasında birçok harika otel bulunmaktadır. Bu yazıda, Bozcaada otelleri hakkında bilgi vererek burada konaklamayı düşünenler için Bozcaada butik otel tavsiye listesi hazırladık. Listemizde oteller, butik ve pansiyon olarak yer alıyor…

buuON.com (5)
Antalya, Konaklama,

Manavgat Otelleri – En İyi 10 Tavsiye !

Manavgat otelleri, Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil destinasyonları arasında yer almaktadır. Manavgat, Antalya iline bağlı turistik bir ilçemizdir. Sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihi mirası ve plajları ile turistlerin yoğun ilgisini çeker. Bu sebeple Manavgat’ta birçok otel bulunmaktadır ve her yıl binlerce turist burada konaklamaktadır. Bu sebeple Manavgat otelleri çok popülerdir.

buuON.com (3)
İzmir, Konaklama,

Alaçatı Otelleri Arasından En İyi 10 Tavsiye !

Alaçatı otelleri tüm renkleriyle sizi büyüleyecek, tarihi ve doğal güzellikleriyle kalbinizi ısıtacak olan otellerine hoş geldiniz! Alaçatı’nın eşsiz plajlarından tarihi taş evlerine, rüzgar sörfü meraklılarından sokaklarında gezinmeyi sevenlere kadar herkesin beklentilerini karşılayacak otelleri sizler için inceledik. Hazırsanız, Alaçatı’nın en güzel otellerine doğru bir yolculuğa çıkalım… Bu listemizde ek olarak Alaçatı butik otel tavsiyeleri yer almakla beraber, Alaçatı Butik Otelleri listemize de göz atabilirsiniz.