Browsing Category

Antalya

ANTALYA


buuON.com (1)
Antalya, Konaklama,

Kaş’taki En İyi 10 Otel Tavsiyesi ! Butik Oteller

Kaş Otelleri, her yaz en çok turist alan bölgelerden birisidir. Kaş, Antalya ilinin güneybatısında yer alan turistik bir ilçedir. Berrak denizi, güzel plajları, tarihi dokusu, su altı zenginlikleri ve birbirinden güzel otelleri ile turistlerin uğrak yerlerinden biridir.

Kaş, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir yerdir. İlk olarak tarihi yerleri gezebilirsiniz. Xanthos Antik Kenti, Likya Krallığı’nın başkenti olarak bilinir. Antik kentte görülecek yerler arasında tiyatro, tapınak, agora ve antik mezarlar yer alır. Ayrıca Kaş’ta yer alan Patara Antik Kenti de gezilebilecek yerler arasındadır. Patara, Roma döneminde önemli bir liman kentiydi ve antik tiyatrosu, stadyumu ve Roma hamamı hala görülebilir.

buuON.com (5)
Antalya, Konaklama,

Manavgat Otelleri – En İyi 10 Tavsiye !

Manavgat otelleri, Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil destinasyonları arasında yer almaktadır. Manavgat, Antalya iline bağlı turistik bir ilçemizdir. Sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihi mirası ve plajları ile turistlerin yoğun ilgisini çeker. Bu sebeple Manavgat’ta birçok otel bulunmaktadır ve her yıl binlerce turist burada konaklamaktadır. Bu sebeple Manavgat otelleri çok popülerdir.

en-iyi-antalya-plajları
Antalya, Gezi,

Antalya Plajları – Sizi Mest Edecek 10 Öneri!

Antalya plajları ülkemizin en güzel plajlarının başında gelmektedir. Antalya’nın en iyi plajlarında denize girmek, güneşlenmek ve yılın tüm yorgunluğunu atmayı herkes ister. Bu sebep ile de izin günlerinde, yıllık izinlerde her zaman kıyı şeridine gidilir. Denizinin sıcaklığı, sahilinin güzelliği ve doğası sebepleri ile Antalya, turizmin cennetleri arasında bulunur.