1. Anasayfa
 2. Mekan

En iyi Küfürler Listesi İngilizce Almanca Fransızca Küfürler

En iyi Küfürler Listesi İngilizce Almanca Fransızca Küfürler
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

Küfür etmek Dinimizde çok yakışık kalmasa da küfür etmeniz gereken durumlarda en iyi küfürler listesinde bir çok yabancı dilde küfür edebiliyorsunuz. Her ülkenin kendine has küfürleri olduğu gibi anlamları farklı küfürler de yer alıyor. Kişisel olarak yapacağınız küfürler ile karşınızdaki insandan karşılık geleceğini unutmadan ona kötü bir söz söylemeniz gerektiğinde kullanabilirsiniz. Bu durumları hoş karşılamıyor olsak da en çok küfür eden ülke Almanya olarak biliniyor. 

Küfürler ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Küfür nasıl öğrenilir?

Küfür yani kötü sözler genellikle insanların gelişim yaşında olan okullarda öğrenilmektedir. Dışarıdan öğrenilen veya farklı bir kişiden duyulan sözler gelişim yaşındaki çocuklarda ilk algılanan ve dikkat çeken bir durum olarak karşılaşılır.  Okul ortamında öğrenilen bu kötü durum karşısında yıllar boyunca karşısındaki insana kötü bir karşılık vermesi gerektiğini hissettiğinde kullanır. Şiddet sadece fiziksel olmamakla birlikte sözlü şiddette anayasa da cezası olan bir durum olduğunu unutmamak gerekir. 

Küfürleri sizin söylemeniz için değil farklı dillerde size söylenen küfürleri bilmeniz ve anlamanız için öğrenmeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde karşılık bulacağınız bu sözler sonrasında olumsuz durumlar ile karşılaşmanız mümkün olabilmektedir. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir