1. Anasayfa
 2. Yaşam

Bir Kadın Erkeği Nasıl Arzular Tavsiyeler

Bir Kadın Erkeği Nasıl Arzular Tavsiyeler
0
Arkadaşına gönder veya paylaş:

Kadınlar erkeği nasıl arzular sorusuna en net cevabı verecek olursak , yakışıklı ve çekici olmak bir erkeğin temel prensibi olmalı. Kadınların arzuladıkları erkekler genellikle sıra dışı bir görünüme sahip olması ve yakışıklı kusursuz denecek nitelikte bir görünüme sahip olması şart. Günümüzde bu tür insanların nadir olarak karşımıza çıkması ve kusursuz bir erkek güzelliğinin olması kadınların en çok arzuladıkları durum olmaktadır.

Erkeklerin kadınlar tarafından ilgi görmesi genellikle yakışıklılık olmakla birlikte bazı durumlarda konuşma yeteneği ve ikna kabiliyetleri de ön plana çıkabilmektedir. Nerede ve nasıl konuşmasını bilen erkekler özellikle kendine güvenen ve özgüveni yüksek olan erkekler daha çekici olmaktadır. Temel prensibin bir özgüven yeteneği ile birlikte fiziksel görüntü aynı zamanda kendine bakan erkekler olarak farklı sınıflara ayrılabilmektedir.

Kadınlar Nasıl Erkekleri Arzular

Kadınları Şımartmayın

Kadınların şımartılması genel olarak arzu edilmenin dışında farklı amaçları ortaya çıkartabilmektedir. Kadının en çok sevdiği erkek tipleri ağır başlı ve kendinden emin olan kişiliklere ilgi gösterir. Kadınları şımartmanız onların amaçları dışına çıkmasına ve sizi ne şekilde arzulaması gerektiğine yön verecek nitelikte olmalı.

İletişim Yeteneği Güçlü Erkekler

İletişim durumu erkeklerin özgüven gelişiminden gelmektedir. Aslında bu durum birazda doğuştan gelen bir yetenek olmanın yanı sıra ailenin çocuklarını nasıl yetiştirmesi ile doğru orantılıdır. Özgüvenli bir çoçuk yetiştirmek için çocukluk yaşlarında başlanacak olan eğitimler ve davranışlar ile mümkün olabileceğinden iletişim yeteneğinin gelişmesi de kadınların arzuladıkları bir özellik olmaktadır.

İstenilen Erkek Olmak

Her durumda kendinizi ona karşı teslim etmenin yanı sıra , onun size teslim olması için bazı özelliklerini ortaya çıkartmanız gerekebilir. Buda istenilen bir erkek olmak için kadınların üzerine çok fazla düşmeden ve sabırlı olan tarafın siz olmanız gerektiğini unutmayın.

Öz Güvenli Görünün

Her hangi bir ortamda veya baş başa kaldığınız durumlarda öz güvenli olduğunuzu ona hissettirin. Öz güvenli erkekler ortamlarda her zaman dikkat çeker ve daha arzulanabilir nitelikte olur. Fakat öz güven patlaması yaşanması durumlarında bu durum tam tersine dönerek daha itici bir duruma düşebilirsiniz. Kontrollü öz güven için kendinizi farklı ortamlarda test edebilirsiniz.

Paranızla Elde Etme Çalışmayın

Arzu edilecek bir erkek asla parası ile gösteriş yapmaz. Para her zaman ikinci planda olmalı ve bu durumu karşı tarafa da göstermelidir. Para ile satın alınamayacak bir şeyin olmadığı dünyamızda arzulanan bir erkeğin karşısında para olmamalı. Para ile etkileyeceğiniz karşı taraf için beklenen etkiyi görmeniz mümkün olmayacaktır.

Kadınlara Saygılı olun

Saygılı olduğunuzu her ortamda gösterin. Sadece kadınlara karşı değil hayatınızın her alanında saygı ön planda olduğu sürece arzulanan bir erkek olmak içten bile olmayacak. Saygılı bir erkeğin ortamlarda çok daha farklı bir duruşu olacağından arzu edilecek bir erkek olmanın temel prensipleri arasında en önemli konu saygıdır.

Tutkulu olun

Tutkulu olmanız karşı tarafın en dikkat çekeceği özelliği olacaktır. Aslında tutkulu olmak , arzu edilen bir erkek olmakla aynı niteliğe sahiptir. Karşı taraf ile aranızda yaşanan gelişmeler tutkunuzu açığa çıkartarak arzu edilmesi gereken bir erkek olduğunuzu gösterecektir. Karşı tarafında bu duruma karşı tepkisiz kalmaması için aynı etkiyi uzun süre hissetirmeniz de gerekebilir.

Arzu edilmek için çaba göstermeyin

Arzu edilen bir erkek olmak için her zaman istekli olduğunuzu ve bu durumu için ekstra çabalar göstermeyin. Yapacağınız bu durum yapmacık bir tavır göstereceğinden karşı taraf için sıradan biri olmanıza sebep olacaktır. Amacınız sıradan biri olmamak için çaba göstermek ise arzu edilen biri gibi görünmeniz de gerekmiyor. Akışına bırakmanız ve karşı taraf ile aranızdaki enerjilerin birleşmesi iki tarafında birbirini arzulamak için yeterli nedenleri ortaya çıkartacaktır.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir